Інтернет оператор “ТОВ Галицькі телекомунікації” заснований групою молодих та ініціативних людей в 2008 році з метою покращення доступу до інформаційних технологій усіх верств населення галицького регіону.
З того часу оператор здобув багато нового досвіду та вмінь, основним з яких являється довіра користувача і якість надання послуг.
Сьогодні ми кожен день працюємо для покращення та розширення послуг. Покращуємо підтримку користувачів, забезпечуємо оперативне обслуговування.
 Протягом 15 років працює над розвитком інформаційної інфраструктури . Починаючи діяльність з простих технологій передачі даних (технології Ethernet-мідь, SHDSL….) та прагнучи до постійного покращення якості наших послуг і розширення їх спектру, ми проводимо постійну модернізацію існуючих і побудову нових каналів зв’язку FTTH та GPON, використовуючи останні здобутки IT технологій. Для забезпечення високої стабільності компанія використовує тільки високотехнологічне обладнання таких брендів, як Juniper Networks, Arista, ZTE, Huawei, Mikrotik та ін. Сьогодні компанія використовує технологію волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) для побудови своєї мережі. В даний момент ми з’єднали всі населені пункти Бережанського району та частину сусідніх районів в єдину мережу за допомогою ВОЛЗ, що дає велику перевагу у швидкості передачі даних та спектрі послуг, які пропонуємо своїм клієнтам.

Для якісного обслуговування своїх абонентів ми зібрали команду професіоналів, які швидко реагують на всі звернення, вчасно та якісно проводять підключення абонентів та допомагають їм користуватися мережею.

Контакти:

стільниковий: +38 (067) 208-37-27

електронна адреса: info@galcom.net.ua